Strona główna Pracownicy Magdalena Derebecka

Nasz specjalista

meet-doctors

Magdalena Derebecka
Lekarz

Lek. Magdalena Derebecka- Specjalistka w dziedzinie Okulistyki.

Absolwentka wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2012 roku zatrudniona w Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach   w Klinice Okulistyki w Gdańsku, w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz w Oddziałach Okulistycznych Szpitali  w Londynie i  Madrycie.

Autorka i współautorka artykułów naukowych w dziedzinie okulistyki w pismach medycznych zarówno polskich jak i zagranicznych. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na zjazdach, kursach oraz  konferencjach (również online).

Posiada 9-letnie doświadczenie zawodowe, przyjmując dorosłych i dzieci  w każdym wieku, a diagnoza i leczenie nieoperacyjne  najmłodszych  dzieci , zajmuje szczególne miejsce wśród jej zainteresowań zawodowych.

Prowadzi konsultacje, diagnostykę i leczenie nieoperacyjne przedniego odcinka i powierzchni  oka, zaćmy , jaskry, chorób siatkówki, niedowidzenia, wad refrakcji, leczenie  zeza. Wykonuje badania OCT, z oceną nerwu wzrokowego, plamki żółtej i odcinka przedniego oka.

 

Informacje:

Specjalizacja :Lekarz Okulista

Edukacja: :Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Miejsce pracy :NZOZ Twoje Zdrowie Elbląg